Merhaba arkadaşlar ;

2009 yılına "Kitap Şenliği" ile başlamış ve 6 ayda 6 beğendiğim kitabı blogumdan ziyaretçilerime dağıtacağımı duyurmuştum.Geçtiğimiz ay şirketim BilgeAdam'ın Yazılım Projeleri kitabıyla sonlanmış ancak bu ay değerli Engin Yöyen'in Adobe'nin heyecan verici yeni teknolojisi AIR üzerine yazdığı kitabı vereceğimi belirtmiştim.

Az önce çekilişi yaptım ve geçtiğimiz ay blogumda yorum yapan Tuncay isimli arkadaşımız kitabı kazandı. Ondan en geç 1 hafta içinde adres bekliyorum kitabı kargolamak için. Yedek talihli olarak ta bir çekiliş yapacağım gerekirse.

Böylece beklediğimden çok ilgi gören , blogumu yoğunluktan istediğim gibi teknik konularda güncelleyemesem de ziyaretçisini arttıran , bildirgeç,wolkanca,eburhan gibi bloglarda duyurusu yapılan blogumdaki "Kitap Şöleni" 7 talihlisiyle son buldu. Darısı yenilerine. Kazananlara tekrardan Hayırlısı olsun.
-GÜNCELLEME- Yedek talihli olarak yaptığım çekilişte Yurdaer Karahan kitabı kazanmaya hak kazandı. Kendisini tebrik eder en kısa sürede buradan kitabıyla fotoğrafını yayınlayacağım.